Süt ve süt ürünleri pazarına 1998 yılında giren İçim markamızla, kurulduğumuz günden bu yana sütten yoğurda, labneden ayrana, kefirden proteince zenginleştirilmiş süte kadar doğal, lezzetli, kaliteli ve besleyici pek çok ürünümüzü tüketicilerimizle buluşturuyoruz.

126 ayrı ürün çeşidi ile İçim, süt ve süt ürünleri pazarında ilk 3 marka arasında bulunuyor. Ürünleriyle tüketicilerinden doğallık ve lezzet konularında tam not alan İçim’in lezzeti ve doğallığı ulusal ve uluslararası alanda da takdir kazanıyor.

PRESIDENT ARTIK TÜRKİYE’DE!

Dünyaya peyniri sevdiren Président, 2019 itibarıyla Türkiye’de üretilmeye başlandı. Lezzetini peynirin tam kalbinden alan, ustalıkla üretilen Président peynirleri çok özel tatlara sahip. Avrupa lezzetleri ile eş değer, orta derecede aromatik ve belirli bir süre olgunlaştırılmış bu ürünler Türk tüketicilerinin damak tadı ve tercihleri göz önünde bulundurularak geliştirildi. Président ürünleri 90 yılı aşkın bir deneyim ve dünya standartlarındaki üretim kalitesiyle tüketici beğenisine sunulmakta. Günün her saatinde tüketilebileceğiniz Président peynirleri, kahvaltı ve tostun yanı sıra yemeklerinize ve tatlılarınıza da ekstra lezzet katarken, misafirlerinize özel sunumlarınızı da lezzetlendiriyor.

PROFESYONELLERİN TERCİHİ MASTERİNİ!

Masterini markamızla mutfak profesyonellerinin kullanımı ve otel, restoran, kafe müşterilerimiz için; bitkisel krema ve krem şanti, ketçap, mayonez, piknik ürünleri kategorilerinde ürünlerimizi sunuyoruz.