Süt ve süt ürünleri pazarına 1998 yılında giren İçim markası olarak, kurulduğumuz günden bu yana sütten yoğurda, labneden ayrana, kefirden proteince zenginleştirilmiş süte kadar doğal, lezzetli, kaliteli ve besleyici pek çok ürünümüzü tüketicilerimizle buluşturuyoruz.

126 ayrı ürün çeşidi ile İçim, süt ve süt ürünleri pazarında ilk 3 marka arasında bulunuyor. Ürünleriyle tüketicilerinden doğallık ve lezzet konularında tam not alan İçim’in lezzeti ve doğallığı ulusal ve uluslararası alanda da takdir kazanıyor.

2016-2018 yıllarında, İçim peynir, yoğurt ve ayran ürünleri “Yiyeceklerin Michelin Rehberi” olarak anılan Uluslararası Tat ve Kalite Enstitüsü’nün “Üstün Lezzet Ödülü”ne layık görülmüştür. Tüketicilerimizin, marka ve ürünlerimize olan ilgisi bizi güçlendirip motive ediyor. Her geçen gün yeni ürünlerle tüketicilerimize çok daha iyi bir hizmet sunmak üzere çalışıyoruz.

Annelerin ailesine gösterdiği özenden sözde değil özde de ilham alan İçim; doğal, kaliteli, taze ve ulaşılabilir ürünleriyle hayatı lezzetlendirmeye devam edecek…

PRESIDENT ŞİMDİ TÜRKİYE’DE!

Peynir denince dünyada ilk akla gelen markalardan biri olan President şimdi Türkiye’de. President, yılların getirdiği uzmanlık ve tecrübeyi, ürünleriyle sizlerin beğenisine sunuyor…

PROFESYONELLERİN TERCİHİ MASTERİNİ !