SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ SEKTÖRÜNDEKİ LİDERLİĞİMİZİ SÜRDÜRÜLEBİLİR KILMAK.

SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ SEKTÖRÜNÜN EN BÜYÜK ÜRETİCİSİ OLARAK ENGİN TECRÜBELERİMİZDEN GELEN LEZZETLİ ÜRÜNLERİ TÜKETİCİLERE SUNMAK.

SADECE LEZZETLİ ÜRÜNLERİ TÜKETİCİLERİMİZLE BULUŞTURMUYOR;
AK GIDA'DA ÇALIŞMANIN HER GÜNÜMÜZE LEZZET KATTIĞINA İNANIYORUZ.

Uzmanız

Uzmanız

Uzmanız çünkü Türkiye’nin en büyük süt ve sütlü ürünler üreticisi olarak, süt ve süt endüstrisindeki deneyimlerimize Grup Lactalis’in büyüklük ve liderlikten kaynaklanan küresel uzmanlığını da ekledik ve faaliyet alanlarında benzersiz bir noktaya geldik.

Çeviğiz

Çeviğiz

Çeviğiz çünkü yeni ürünleri pazara sunma, hızlı karar alma ve bunları hızla hayata geçirme, değişen şartlara göre yeniden konumlanma bizim genlerimizde var.

Mücadeleciyiz

Mücadeleciyiz

Mücadeleciyiz çünkü markamız İçim’i hızla birinciliğe doğru taşıyoruz. Bu yolda gösterdiğimiz mücadele; yeni lansmanlar, pazara gidiş modelimizdeki değişiklikler, yeni yatırımlar gibi pek çok çabamızda kendini gösteriyor.

Glokaliz

Glokaliz

Glokaliz çünkü bu topraklardan doğmuş bir şirket olarak; tüm çalışanlarımızla ve ürettiğimiz ürünlerle, yerel köklerimizi güçlendiriyoruz. Aynı zamanda 80'den fazla ülkede faaliyet gösteren Groupe Lactalis’in tecrübelerinden, global gücünden ve en iyi uygulamalarından faydalanıyoruz.