AYŞEN CAN

AYŞEN CAN

Ar-Ge

2009 yılında profesyonel hayata başladım ve 2014 yılında Ak Gıda ailesine Ar-Ge Uzmanı olarak katıldım.

Kurumsal bir şirketin bilgi birikimine sahip olmanın ayrıcalığını öğrenmeye başladığım bu dönemde Grup Lactalis’in satın alması gerçekleşti. Sonrasında global bir kütüphanenin kapılarının açılmasının avantajını da deneyimlemeye başladım.

Ak Gıda’da çalışmak hayatınız boyunca devam eden bir okul sürecidir ve çalışkan bir öğrenciyseniz öğrenecek çok şeyiniz var demektir.

TUĞÇE SARIKAYA

TUĞÇE SARIKAYA

Pazarlama

Ak Gıda’da Pazarlama Müdürü olarak çalışıyorum. Sektörün en büyük üreticisi olan Ak Gıda’da, global ve yerel peynir portföyünü ülkemizin lezzet ve beğenisine sunmaktan gurur duyuyorum. Ak Gıda’nın farklı marka çatıları sayesinde, tüketici iç görüsüne dayanan inovasyon ve ürün portföyü oluşturarak gerekli pazarlama araçları aracılığıyla tanıtımlarını yapmaktan keyif alıyorum. Özellikle bu tüketici trend ve taleplerine çeviklikle cevap veren bir
ekip içerisinde olmak hem iş sonuçlarıma hem de kişisel motivasyonuma olumlu yönde katkı sağlıyor.

Global bilgi ve deneyimler ile harmanladığımız yepyeni ürünlerimizi, tüketicilerimiz ile buluşturmaya devam edeceğiz.

TALHA SAKA

TALHA SAKA

Satış

Devamlı öğrenme ve gelişme imkanı sunan, değişime adapte olan, çalışan beklentilerini karşılayan, müşteri ihtiyaçlarını önemseyen bir şirket olarak tanımladığım Ak Gıda’da çalışmak, benim için çok kıymetli. Bu yüzden Ak Gıda ailesinin bir üyesi olarak çalışmaktan çok mutluyum.

HİCRAN PEHLİVAN

HİCRAN PEHLİVAN

Satış

Ak Gıda’da Satış Temsilcisi olarak başladığım kariyerime Yerel Zincirler Satış Yöneticisi olarak devam ediyorum. Şirketimizin kadın istihdamına verdiği önem, bana bu kariyer yolculuğunda güç veriyor. Ek olarak; rafa yerleştirdiğimiz her içim ürününde bir kadın satışçı olarak payımın olduğunu bilmek de mutluluk verici…

Hem sağlıklı hem lezzetli ürünler sunan Ak Gıda gibi lider bir firmada ve böyle bir ekiple çalışmaktan gurur duyuyorum.

SERHAN KEPENEK

SERHAN KEPENEK

Satın Alma

Ak Gıda’da çalışmak, öncelikle ülke ekonomisine katkıda bulunmanıza olanak verdiği için gurur verici. Her gün bir adım daha ileri gitme amacıyla yaşıyoruz. Yaptığı işin katma değerini bilen, kendine güvenen bir ekip ile aynı uğurda yol almak günün sonunda yorgunluktan çok daha farklı şeyler bırakır sizde. Ak Gıda çalışanını iş başında eğiten, marka değerleri ile çalışanını daha değerli kılan bir akademi.

ÖZGÜR KAYALI

ÖZGÜR KAYALI

Süt Alım

Karaman’da bir üretim tesisimizin olması, farklı işkollarıyla irtibatta olmayı ve iş tecrübeme farklı bakış açıları sunmama yardımcı oluyor. Üretim tesisindeki arkadaş ortamımız, herkesin birbirine yardımcı olması, beni mutlu ediyor. Üstelik Karaman şehri gibi bir yerde yaşamak; trafik stresinden sizi uzak tutuyor. Bu sakin ve huzurlu yaşam gerçekten mutluluk verici.

DENİZ GÜLEN

DENİZ GÜLEN

Mali İşler

Mesleğimizi sevmenin sadece yaptığımız iş ile alakalı olmadığını Ak Gıda’da çalışmaya başlayınca çok daha iyi anlama fırsatı buldum. Güler yüzlü bir ekibin üyesi olmak süper 😊

Bu büyük okul bana mesleğimde ilerlemek için gerekli olan desteği fazlasıyla veriyor. Bu ailenin bir parçası olmaktan mutluyum.

HÜSEYİN ŞAHİN

HÜSEYİN ŞAHİN

Bakım

Aynı ortak değerlere sahip, daima en iyiyi hedefleyen çalışanlardan oluşan, işyerinde ve dışarıda da zorlukların beraber aşıldığı, başarıların, mutlulukların paylaşıldığı bir Ak Gıda ailesi üyesi olarak, şirketimde çalışmaktan çok mutluyum.

YUSUF ÖNDER ÖZARSLAN

YUSUF ÖNDER ÖZARSLAN

Üretim

Ak Gıda Karaman üretim tesisi, profesyonel iş hayatının gereksinimlerinin yanında sahip olduğu güçlü ve samimi arkadaşlık ortamıyla çalışırken insana mutluluk veren bir yapıya sahip.

Başarıya ulaşmak için ekip çalışmasının önemini böylesine içselleştirmiş bir şirkette çalışıyor olmaktan mutluluk duyuyorum.

Ayrıca Karaman bölgesinde olup global deneyimlerden referans alarak yenilikçi ürünler üreten ve bu konuda liderlik gösteren bir firmanın üyesi olmak zengin bir dünyanın kapılarını açıyor.

NURULLAH GÜLMEZ

NURULLAH GÜLMEZ

Bakım

Kahramanmaraş Ak Gıda üretim tesisinde işe başlamam hayatımın dönüm noktalarından biridir. Eşimle yeni bir şehirde yeni hayallerle yuva kurduk. Kahramanmaraş’ta teknik bilgimi daha da geliştirdim. Süt ve süt ürünleri endüstrisinin doğasından kaynaklanan yüksek hızına uyum sağlayarak daha da çevik oldum. Bütün bunları yaparken, çalışma arkadaşlarımın desteklerini her zaman hissediyorum. Sonuç olarak kendimi Ak Gıda’nın bir aile üyesi olarak görüyorum ve bundan dolayı çok mutluyum.

ÇAĞRI KILIÇ

ÇAĞRI KILIÇ

Yönetici Asistanı

Lüleburgaz Ak Gıda, çalışanlarına öncelikle bir aile oldukları hissini veren, onlara ve fikirlerine değer veren bir ekip. Tebessüm etmeyi, selam vermeyi, hâl hatır sormayı, teşekkür etmeyi bilen, ekip ruhuyla çalışan, “Bu Bizim Eserimiz” diyebilen ve ortak gurur yaşayabilen bir kültürde çalışmak beni çok mutlu ediyor.

BEYZA AYKAÇ

BEYZA AYKAÇ

Müşteri İlişkileri

Ak Gıda’da çalışmaya 2001 yılında Üretim Mühendisi olarak başladım. Üretim Müdürlüğü, Kalite Müdürlüğü görevlerinden sonra Müşteri İlişkileri Müdürü olarak görev yapmaktayım.

“Kalite bir yaşam biçimidir.” anlayışını benimseyen şirketimizin en büyük hedefleri arasında; ürünlerimize temas eden zincirimizdeki her bir bireyde kalite bilincinin oluşmasını sağlamak var.

Kalite anlayışını yaşayarak yaymak, bu konuda mücadeleci olmak, her bir çalışanın temel görevleri arasındadır.

Uzun yıllar Ak Gıda’da çalışabilmeyi şirketime ve işime tutku ile bağlı olmaya borçluyum.

İBRAHİM GÜVEN

İBRAHİM GÜVEN

Yönetim Kontrol

İş hayatıma 12 yıl önce Ak Gıda’da Planlama mühendisi olarak başladım ve şu anda Endüstriyel Kontrol Müdürü olarak devam ediyorum. Değişen global ve yerel şartlara hızlı bir şekilde adapte olan güçlü bir ekipte çalışmaktan dolayı çok mutluyum. 12 yıldır kendime çok şey kattığım, okul gibi bir yer Ak Gıda.

Ak Gıdalı olmanın birçok keyifli yanı var. Sürekli performansınızı geliştiren iş ortamı, sosyal aktivitelere verdiği destekle yoğun iş ortamının yanında motivasyon sağlıyor. Güçlü ve yardımsever ekiplerimizle, hayata lezzet katmaya devam edeceğiz.