Ak Gıda | Talent Management

17. Alt�n �r�mcek Awards

Ak Gıda'da yetenek yönetimi, her yıl Nisan ayında gerçekleşen ve çalışanların kariyer beklentileri ile şirketin mevcut, yakın ve orta-uzun vadedeki organizasyonel ihtiyaçlarının gündeme getirildiği Talent Management Review (TMR) toplantıları ile planlanmaktadır. Bireysel gelişim planları, atama, terfi, görev/yer değişikliklerini ve bu değişikliklerin tarihlerini karara bağladığımız TMR toplantılarımızda Ak Gıdalıların yeni uzmanlıklar kazanabilecekleri gelişim alanlarını konuşuyor ve uygulamaya geçiriyoruz.

Çalışanları dinlediğimiz, koçluk yaptığımız ve harekete geçirdiğimiz modelde, onları yeni ve mücadeleci görevler almaya teşvik ediyor, uzmanlıklarını pekiştirmelerini hedefliyoruz. Bu şekilde; çalışanlarımız hem kendi alanlarında hem de diğer birimlerle ilgili farklı deneyimler kazanarak, bütünsel bakış becerisi elde edebiliyorlar.

EMPLOYEES ADDING VALUE

Ak Gıda provides a professional working environment for its employees. At this point you will have the opportunity to work with experienced and friendly teammates. Especially young people who are at the beginning of their career have many opportunities in terms of self-development...

LEARN MORE
INTERNSHIP AND JOB OPPORTUNITIES

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus ante diam, malesuada non metus eu, convallis accumsan tortor.

LEARN MORE
İçim İçim Rahat İçim İçimino İçim Dolcia İçim Simitle İçim Şef İçim Fit İçim Light