Ak Gıda | Kariyer Yönetimi

17. Altın Örümcek Ödülleri

Ak Gıda'da yetenek yönetimi, her yıl Nisan ayında gerçekleşen ve çalışanların kariyer beklentileri ile şirketin mevcut, yakın ve orta-uzun vadedeki organizasyonel ihtiyaçlarının gündeme getirildiği Yetenek Yönetimi Gözden Geçirme toplantıları ile planlanmaktadır. Bireysel gelişim planları, atama, terfi, görev/yer değişikliklerini ve bu değişikliklerin tarihlerini karara bağladığımız bu toplantılarda Ak Gıdalıların yeni uzmanlıklar kazanabilecekleri gelişim alanlarını konuşuyor ve uygulamaya geçiriyoruz.

Çalışanları dinlediğimiz, koçluk yaptığımız ve harekete geçirdiğimiz modelde, onları yeni ve mücadeleci görevler almaya teşvik ediyor, uzmanlıklarını pekiştirmelerini hedefliyoruz. Bu şekilde; çalışanlarımız hem kendi alanlarında hem de diğer birimlerle ilgili farklı deneyimler kazanarak, bütünsel bakış becerisi elde edebiliyorlar.

MESLEKİ GELİŞİM EĞİTİMLERİ

Çalışanlarımızın mesleki açıdan sürekli gelişimini hedefleyen ve çalıştıkları alan ile ilgili derin uzmanlık kazanmalarını sağlayan eğitimlerdir.

DETAYLI BİLGİ
STAJ VE İŞ FIRSATLARINA GÖZ AT

Bir yandan lezzetli ürünler üreten bir ekibin üyesi olmak; bir yandan da kariyer hayatına lezzet katmak istiyorsan, Ak Gıda'daki iş fırsatları tam sana göre.

DETAYLI BİLGİ
İçim İçim Rahat İçim İçimino İçim Dolcia İçim Simitle İçim Şef İçim Fit İçim Light