Ak Gıda | Yetenek Yönetimi

17. Altın Örümcek Ödülleri

Ak Gıda'da yetenek yönetimi, her yıl Nisan ayında gerçekleşen ve çalışanların kariyer beklentileri ile şirketin mevcut, yakın ve orta-uzun vadedeki organizasyonel ihtiyaçlarının gündeme getirildiği Talent Management Review (TMR) toplantıları ile planlanmaktadır. Bireysel gelişim planları, atama, terfi, görev/yer değişikliklerini ve bu değişikliklerin tarihlerini karara bağladığımız TMR toplantılarımızda Ak Gıdalıların yeni uzmanlıklar kazanabilecekleri gelişim alanlarını konuşuyor ve uygulamaya geçiriyoruz.

Çalışanları dinlediğimiz, koçluk yaptığımız ve harekete geçirdiğimiz modelde, onları yeni ve mücadeleci görevler almaya teşvik ediyor, uzmanlıklarını pekiştirmelerini hedefliyoruz. Bu şekilde; çalışanlarımız hem kendi alanlarında hem de diğer birimlerle ilgili farklı deneyimler kazanarak, bütünsel bakış becerisi elde edebiliyorlar.

AK GIDA'YA DEĞER KATANLAR

Ak Gıda, çalışanlarına profesyonel bir çalışma ortamı sunar. Bu sayede deneyimli ve dostane ekip arkadaşları ile çalışma fırsatı yakalarsınız. Özellikle kariyerinin başında olan genç bireylerin kendini geliştirmesi açısından birçok fırsat barındırır...

DETAYLI BİLGİ
STAJ VE İŞ FIRSATLARINA GÖZ AT

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Vivamus ante diam, malesuada non metus eu, convallis accumsan tortor.

DETAYLI BİLGİ
İçim İçim Rahat İçim İçimino İçim Dolcia İçim Simitle İçim Şef İçim Fit İçim Light