Ak Gıda | Ak Gıdalılar ile Tanışın

17. Altın Örümcek Ödülleri
AYŞEN CAN

2009 yılında profesyonel hayata başladım ve 2014 yılında Ak Gıda ailesine Ar-Ge Uzmanı olarak katıldım.

Kurumsal bir şirketin bilgi birikimine sahip olmanın ayrıcalığını öğrenmeye başladığım bu dönemde Grup Lactalis’in satın alması gerçekleşti. Sonrasında global bir kütüphanenin kapılarının açılmasının avantajını da deneyimlemeye başladım.

Ak Gıda’da çalışmak hayatınız boyunca devam eden bir okul sürecidir ve çalışkan bir öğrenciyseniz öğrenecek çok şeyiniz var demektir.

Ayşen Can
KUTAY MUTLUER

Ak Gıda’daki çalışma hayatıma başladığımda yeni bir sektörde çalışmaya başladığım için, öğrenme ihtiyacım yoğundu. Şirketimizin şeffaflık anlayışı ve dinamik yapısı sayesinde, ihtiyacım olan bilgilere hızlıca erişebildim ve karar alırken bürokrasiye hiç takılmadım. Hem şirketimizin Bilgi Teknolojileri Departmanı’nın yol haritasını belirlerken hem de projelerimizi yaparken çevik yapımız ve mücadeleci ruhumuz ile güven sağlıyoruz. Tüm ekip hedeflerimizi gerçekleşmek için hep birlikte elimizden geleni yapıyor ve birbirimizi destekliyoruz.

Kutay Mutluer
TUĞÇE BIÇAKÇI

Kariyerime Ak Gıda’da başladığım için kendimi oldukça şanslı hissediyorum. Sürekli yeni şeyler öğrendiğim bir ortamda ve gelişimime katkı sağlayan kişilerle çalışmaktan büyük mutluluk duyuyorum. Fikirlerimizi özgürce ifade ettiğimiz dinamik bir ekip ile keyifli projeler yapıyoruz. Ak Gıda’nın inovatif bakış açısı ile yenilikçi ürünlerimizi pazara sunmanın heyecanını ekipçe yaşıyoruz. Tüm yeniliklerimizi ve projelerimizi hayata geçirirken, hem iş yapışımın hem de kişisel yetkinliklerimin geliştiğini gözlemliyor ve farklı bakış açıları edinebiliyorum.

Tuğçe Bıçakçı
TALHA SAKA

Devamlı öğrenme ve gelişme imkanı sunan, değişime adapte olan, çalışan beklentilerini karşılayan, müşteri ihtiyaçlarını önemseyen bir şirket olarak tanımladığım Ak Gıda’da çalışmak, benim için çok kıymetli. Bu yüzden Ak Gıda ailesinin bir üyesi olarak çalışmaktan çok mutluyum.

Talha Saka
HİCRAN PEHLİVAN

"Ak Gıda'da Satış Temsilcisi olarak başladığım kariyerime Yerel Zincirler Satış Yöneticisi olarak devam ediyorum. Şirketimizin kadın istihdamına verdiği önem, bana bu kariyer yolculuğunda güç veriyor. Ek olarak; rafa yerleştirdiğimiz her içim ürününde bir kadın satışçı olarak payımın olduğunu bilmek de mutluluk verici...

Hem sağlıklı hem lezzetli ürünler sunan Ak Gıda gibi lider bir firmada ve böyle bir ekiple çalışmaktan gurur duyuyorum."

Hicran Pehlivan
SERHAN KEPENEK

Ak Gıda’da çalışmak, öncelikle ülke ekonomisine katkıda bulunmanıza olanak verdiği için gurur verici. Her gün bir adım daha ileri gitme amacıyla yaşıyoruz. Yaptığı işin katma değerini bilen, kendine güvenen bir ekip ile aynı uğurda yol almak günün sonunda yorgunluktan çok daha farklı şeyler bırakır sizde. Ak Gıda çalışanını iş başında eğiten, marka değerleri ile çalışanını daha değerli kılan bir akademi.

Serhan Kepenek
BENGİSU SARITÜRK

İşe başlamadan önce Karaman’da yaşamakla ilgili aklımda soru işaretleri vardı. Fakat çalışmaya başlayıp zaman geçtikten sonra, özellikle üretim tesisi ortamındaki ilişkiler kısa zamanda şehre olan adaptasyonumu hızlandırdı. Maliyet Kontrol, üretim süreçlerinde elde ettiğim bilgi birikimi beni süt endüstrisinde uzmanlaştırıyor.

Ak Gıda’da olmanın benim için en keyifli yanı; mücadele etmeyi gerektiren ve bundan motive olunan bir sektörde çalışmak ve sağlıklı ürünlerin üretilmesi sürecinde yer alıyor olmak.

Bengisu Sarıtürk
ÖZGÜR KAYALI

Karaman’da bir üretim tesisimizin olması, farklı işkollarıyla irtibatta olmayı ve iş tecrübeme farklı bakış açıları sunmama yardımcı oluyor. Üretim tesisindeki arkadaş ortamımız, herkesin birbirine yardımcı olması, beni mutlu ediyor. Üstelik Karaman şehri gibi bir yerde yaşamak; trafik stresinden sizi uzak tutuyor. Bu sakin ve huzurlu yaşam gerçekten mutluluk verici.

Özgür Kayalı
DENİZ GÜLEN

Mesleğimizi sevmenin sadece yaptığımız iş ile alakalı olmadığını Ak Gıda’da çalışmaya başlayınca çok daha iyi anlama fırsatı buldum. Güler yüzlü bir ekibin üyesi olmak süper 😊

Bu büyük okul bana mesleğimde ilerlemek için gerekli olan desteği fazlasıyla veriyor. Bu ailenin bir parçası olmaktan mutluyum.

Deniz Gülen
HÜSEYİN ŞAHİN

Aynı ortak değerlere sahip, daima en iyiyi hedefleyen çalışanlardan oluşan, işyerinde ve dışarıda da zorlukların beraber aşıldığı, başarıların, mutlulukların paylaşıldığı bir Ak Gıda ailesi üyesi olarak, şirketimde çalışmaktan çok mutluyum.

Hüseyin Şahin
YUSUF ÖNDER ÖZARSLAN

Kahramanmaraş Ak Gıda üretim tesisi profesyonel iş hayatının gereksinimlerinin yanında sahip olduğu güçlü ve samimi arkadaşlık ortamıyla, çalışırken insana mutluluk veren bir yapıya sahip.

Başarıya ulaşmak için ekip çalışmasının önemini böylesine içselleştirmiş bir şirkette çalışıyor olmaktan mutluluk duyuyorum.

Ayrıca Maraş bölgesinde olup, global deneyimlerden referans alarak, yenilikçi ürünler üreten ve bu konuda liderlik gösteren bir firmanın bir üyesi olmak da zengin bir dünyanın kapılarını açıyor.

Yusuf Önder Özarslan
ÖZNUR ERGÜL

Büyük küçük herkese göre doğal ürünler üreten bir tesiste ve firmada çalışmak, çalışırken öğrenmek, sürekli gelişim içinde olmak ve üretimine katkı sağladığım ürünlerle bir çocuğun yüzündeki gülümsemenin sebebi olabilmek çok güzel!

Öte yandan doğallığı sadece ürünleriyle değil, şehrin gürültüsünden ve karmaşasından uzak Pamukova lokasyonundaki tesisi ile de sağlayan Ak Gıda, hafta sonunu doğada geçirmek isterken, İstanbul’dan da uzak olmayı istemeyenler için son derece iyi bir tercih.

Öznur Ergül
NURULLAH GÜLMEZ

Kahramanmaraş Ak Gıda üretim tesisinde işe başlamam hayatımın dönüm noktalarından biridir. Eşimle yeni bir şehirde yeni hayallerle yuva kurduk. Kahramanmaraş’ta teknik bilgimi daha da geliştirdim. Süt ve süt ürünleri endüstrisinin doğasından kaynaklanan yüksek hızına uyum sağlayarak daha da çevik oldum. Bütün bunları yaparken, çalışma arkadaşlarımın desteklerini her zaman hissediyorum. Sonuç olarak kendimi Ak Gıda’nın bir aile üyesi olarak görüyorum ve bundan dolayı çok mutluyum.

Nurullah Gülmez
ÇAĞRI KILIÇ

Lüleburgaz Ak Gıda, çalışanlarına öncelikle bir aile oldukları hissini veren, onlara ve fikirlerine değer veren bir ekip. Tebessüm etmeyi, selam vermeyi, hâl hatır sormayı, teşekkür etmeyi bilen, ekip ruhuyla çalışan, “Bu Bizim Eserimiz” diyebilen ve ortak gurur yaşayabilen bir kültürde çalışmak beni çok mutlu ediyor.

Çağrı Kılıç
SATIŞ TEMSİLCİSİ İŞE ALIM PROGRAMI

Satışta uzmanlık kazanmak istiyorum diyorsan bu program tam sana göre!

DETAYLI BİLGİ
LİDERLİK GELİŞİM PROGRAMI

Ak Gıda'da yetenek yönetimi, her yıl Nisan ayında gerçekleşen Talent Management Review (TMR) toplantıları ile planlanmaktadır...

DETAYLI BİLGİ
İçim İçim Rahat İçim İçimino İçim Dolcia İçim Simitle İçim Şef İçim Fit İçim Light