Ak Gıda | Mesleki Gelişim Eğitimleri

17. Altın Örümcek Ödülleri

Çalışanlarımızın mesleki açıdan sürekli gelişimini hedefleyen ve çalıştıkları alan ile ilgili derin uzmanlık kazanmalarını sağlayan eğitimlerdir.

Bu eğitimleri gerek yurt içinde gerekse Grup Lactalis bünyesinde yurt dışında planlayarak çalışanlarımızın katılımını sağlıyoruz. Konusunda işinin en iyilerinden olan profesyonellerden ve eğitmenlerden eğitim alarak, bilgilerini güncelleyen ve yeni bilgiler öğrenen çalışanlarımız, uzmanlıklarının niteliğini yükseltmekte ve mesleki gelişimlerini devam ettirmektedir.

PROFESYONEL GELİŞİM EĞİTİMLERİ

Bireysel gelişim planları çerçevesinde çalışanlarımızın tüm potansiyellerini kullanabilmeleri için ihtiyaç duydukları profesyonel gelişim eğitimleri ile onları desteklemekteyiz. Her yıl güncellediğimiz öğrenme ve gelişim kataloğumuzda yer alan eğitimlerden seçim yaparak çalışanlarımız yıllık eğitim planlarını kendileri oluşturabilmektedirler.

DETAYLI BİLGİ
LİDERLİK GELİŞİM PROGRAMI

Ak Gıda ve Grup Lactalis liderlik modeli kapsamında, ilk kademe yöneticilerden, kıdemli yöneticilere kadar, yöneticilerimizin liderlik becerilerini geliştirmeye yönelik özel tasarladığımız ve uyguladığımız programlardır.

DETAYLI BİLGİ
İçim İçim Rahat İçim İçimino İçim Dolcia İçim Simitle İçim Şef İçim Fit İçim Light