Ak Gıda | Biz Kimiz?

17. Altın Örümcek Ödülleri

SADECE LEZZETLİ ÜRÜNLERİ TÜKETİCİLERİMİZLE BULUŞTURMUYOR; AK GIDA'DA ÇALIŞMANIN HER GÜNÜMÜZE LEZZET KATTIĞINA İNANIYORUZ.

Uzmanız
Uzmanız

Uzmanız çünkü Türkiye’nin en büyük süt ve sütlü ürünler üreticisi olarak, süt ve süt endüstrisindeki deneyimlerimize Grup Lactalis’in büyüklük ve liderlikten kaynaklanan küresel uzmanlığını da ekledik ve faaliyet alanlarında benzersiz bir noktaya geldik.

Çeviğiz
Çeviğiz

Çeviğiz çünkü yeni ürünleri pazara sunma, hızlı karar alma ve bunları hızla hayata geçirme, değişen şartlara göre yeniden konumlanma bizim genlerimizde var.

Mücadeleciyiz
Mücadeleciyiz

Mücadeleciyiz çünkü markamız İçim’i hızla birinciliğe doğru taşıyoruz. Bu yolda gösterdiğimiz mücadele; yeni lansmanlar, pazara gidiş modelimizdeki değişiklikler, yeni yatırımlar gibi pek çok çabamızda kendini gösteriyor.

Glokaliz
Glokaliz

Glokaliz çünkü bu topraklardan doğmuş bir şirket olarak; tüm çalışanlarımızla ve ürettiğimiz ürünlerle, yerel köklerimizi güçlendiriyoruz. Aynı zamanda 80'den fazla ülkede faaliyet gösteren Groupe Lactalis’in tecrübelerinden, global gücünden ve en iyi uygulamalarından faydalanıyoruz.

SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ SEKTÖRÜNDEKİ LİDERLİĞİMİZİ SÜRDÜRÜLEBİLİR KILMAK.

SÜT VE SÜT ÜRÜNLERİ SEKTÖRÜNÜN EN BÜYÜK ÜRETİCİSİ OLARAK ENGİN TECRÜBELERİMİZDEN GELEN LEZZETLİ ÜRÜNLERİ TÜKETİCİLERE SUNMAK.

LİDERLİK MODELİMİZ

İşimizde uzmanlaşmayı liderlik modelimizin kalbine koyuyoruz...

DETAYLI BİLGİ
DEĞERLERİMİZ

Değerlerimiz iş yaparken bize rehberlik eder ve hedeflerimizi gerçekleştirmemize yardımcı olur. Ak Gıda’nın değerleri, tutku, bağlılık ve sadeliktir...

DETAYLI BİLGİ
İçim İçim Rahat İçim İçimino İçim Dolcia İçim Simitle İçim Şef İçim Fit İçim Light